Ponúkané služby

Ponúkané služby

PONÚKANÉ SLUŽBY

PONÚKANÉ SLUŽBY

PONÚKANÉ SLUŽBY

SLUŽBY

Permanentný make-up

 

Je určený pre ženy, ktoré chcú zvýrazniť, vymodelovať tvar svojho obočia, oblasť hornej a spodnej linky oka, modelujú sa pery. Výber farby pigmentu je od svetlejších po tmavšie odtiene. Do hornej vrstvy pokožky sa vpravujú pomocou tetovacieho prístroja prírodné farbivá -  prigmenty, ktoré neobsahujú ťažké kovy a postupne sa v priebehu 2 až 5 rokov odbúravajú z pokožky. Používam výlučne hypoalergénne minerálne pigmenty, ktoré sú vyrobené v Nemecku a vyhovujú prísnym európskym požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.

 

Technika čiarkovania obočia je hitom v oblasti permanentného make-upu. Čiarkovanie sa prevádza, keď je obočie bez farby, bez formy, alebo vypadalo. Výhodou takéhoto tetovania je možnosť vymodelovania vhodného tvaru obočia, prirodzenosť a trvanlivosť.

 

Horná a spodná očná linka sa prevádza pigmentáciou medzi vlastné riasy, čo Váš pohľad rozžiari a zvýrazní. Riasy budú vyzerať hustejšie a do popredia sa dostane krásny tvar oka.

 

Na pery sa môže  použiť niekoľko farebných odtieňov. Tmavší odtieň na kontúru, svetlejší na výplň a na rozjasnenie pier, a svetlý do stredu. Ústa sú rozjasnené, pery vyzerajú plnšie a objemnejšie. Navyše zabraňuje roztečeniu rúžu do vrások okolo úst. Mikropigmentáciou sa dá upraviť veľkosť pier, skorigovať tvar a farba - od jemne ružovej, až po sýtejšie odtiene červenej. Prevádza sa jemnou ihlou pod lokálnym anestetikom.

tetovanie 5 tetovanie 4

KONTAKT

Kozmetika  Alexandra

 

Anna Droppová

 

Moyzesova 4319/ 7 Liptovský Mikuláš 

(budova VITALIT)

lujza.posta@gmail.com

 

+421 917 432 174